Szlakiem naszych parafii i misji Kościoła – Parafia p.w. Trójcy Przenajświętszej w Warszawie

Wielkopostne szlaki wiodą nas poprzez rozne miejsca w ktorych spotykamy Pana. Ważnym etapem naszej duchowej wędrówki sa ciche, piękne i przepełnione duchem modlitwy kaplice i miejsca kultu naszych wspolnot. Dzisiaj nasze sercca i myśl biegną do Warszawy.   Kaplica parafialna została poświęcona przez J.E. Ks. Bpa Adama Roska – Pierwszego Biskupa Kościoła w listopadzie 2016 roku.

Było to piękne uwieńczenie długi i żmudnych starań księdza Biskupa o uzyskanie lokalu dla przyszłego miejsca kultu w Warszawie. Kaplica pełni rolę nie tylko kaplicy parafialnej ale jest również kaplicą biskupią , rezydującego w Warszawie księdza Bpa Andrzeja Lipińskiego – Biskupa Pomocniczego Katolickiego Kościoła Narodowego . Kaplica położona jest w samym sercu Warszawy – ul. Nowolipki 28 a

Proboszczem Parafii od samego początku jest ks. bp Andrzej Lipiński, który włożył całe swoje serce by z tego zwykłego miejsca – lokalu  uczynić niezwykłe  duchowe sanktuarium.Przeżywaliśmy i przeżywamy w niej piękne chwile, wspólnych spotkań i modlitwy.

Zapraszamy mieszkańców Warszawy i okolic do żywego uczestnictwa  w rozwoju wspólnoty parafialnej. Zapraszamy również do śledzenia strony parafialnej , do żywego uczestnictwa w nabożeństwach i niedzielnej Eucharystii, którą ks. bp Andrzej odprawia zawsze o godzinie 10.00 . Kaplica gotowa i jak zawsze pięknie przystrojona. Tym razem przygotowana by każdy kto w niej będzie spotykał się z Panem Jezusem mógł lepiej przeżyć czas Wielkiego Postu .

Facebooktwitteryoutubeinstagram
Facebooktwitter

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.