Przyjąć zaproszenie Maryi – czyli rzecz o Godzinie Łaski – czas niezwykłych cudów 08 grudnia 12.00 – 13.00

 

„Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu.”

Prośby i obietnice:
1. Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.
2. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.
3. Będą masowe nawrócenia.
4. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.
5. Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.
6. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.
7. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.
8. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu.

 

Te słowa Matka Boża przekazała pielęgniarce Pierinie Gilli 8 grudnia 1947 roku w Montichiari we Włoszech. Od tego czasu wielu ludzi podejmuje to wezwanie prosząc Maryje w intencjach świata i swoich.

Matka Boża podczas tego objawienia prosiła także w szczególny sposób o modlitwę w intencji kapłanów. Ukazała wizjonerce trzy miecze tkwiące w Jej Sercu wyjaśniając ich symbolikę. Pierwszy miecz oznacza duchownych i osoby Bogu poświęcone niebędące wiernymi swojemu powołaniu. Drugi tych kapłanów, którzy żyją w śmiertelnych grzechach i niegodnie sprawują sakramenty święte. Trzeci zaś tych, którzy przyjąwszy  powołanie odeszli od Boga i stali się wrogami Chrystusa i Kościoła.

Jak modlić się w Godzinie Łaski? Jeśli to możliwe najlepiej w kaplicy lub w kościele w święto Niepokalanego Poczęcia od godziny 12. Powinniśmy wzbudzić w sobie intencję modlitwy za grzeszników zatwardziałych, których serca Maryja obiecała skruszyć. Pamiętajmy też w swojej modlitwie o kapłanach, zgodnie z pragnieniem Matki Bożej. Prośmy wreszcie w intencjach Kościoła, świata i swoich własnych.

Pamiętajmy jednak, że modlitwa chrześcijańska nie ma w sobie nic z magii! Przyjmując zaś zaproszenie Maryi do modlitwy w Godzinie Łaski zjednoczmy z Nią nasze serca w Bogu.

Maryjo! Niepokalanie Poczęta Królowo Serc! Módl się za nami i prowadź nas do Swojego Syna!

Facebooktwitteryoutubeinstagram
Facebooktwitter

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.