Wakacyjna modlitwa o nawrócenie i umocnienie w wierze

Zniszczone życia rodzinne, rozwody, zdrady małżeńskie, przemoc w rodzinach, nienawiść, brak szacunku, niewierności kapłańskie, faryzeizm. To najgroźniejsze choroby naszej cywilizacji. Prośmy Pana by pomógł nam je przezwyciężyć byśmy ratowali kapłanów, ojców i matki, mężów i żony, odchodzące od Boga dzieci.

Ostrowiec Świętokrzyski – msza święta niedzielna 

 

Florencja – Msza święta przy cudownym obrazie Matki Bożej Dobrego Początku

 

 

 

 EUCHARYSTIA w Lidzbarku Warmińskim w intencji chorych

“Szymonie, Szymonie, oto szatan domagał się, żeby was przesiać jak pszenicę; ale Ja prosiłem za tobą, żeby nie ustała twoja wiara. Ty ze swej strony utwierdzaj twoich braci».  On zaś rzekł: «Panie, z Tobą gotów jestem iść nawet do więzienia i na śmierć».  Lecz Jezus odrzekł: «Powiadam ci, Piotrze, nie zapieje dziś kogut, a ty trzy razy wyprzesz się tego, że Mnie znasz». I rzekł do nich: «Czy brak wam było czego, kiedy was posyłałem bez trzosa, bez torby i bez sandałów?» Oni odpowiedzieli: «Niczego».  «Lecz teraz – mówił dalej – kto ma trzos, niech go weźmie; tak samo torbę; a kto nie ma, niech sprzeda swój płaszcz i kupi miecz! Albowiem powiadam wam: to, co jest napisane, musi się spełnić na Mnie: Zaliczony został do złoczyńców. To bowiem, co się do Mnie odnosi, dochodzi kresu». Oni rzekli: «Panie, tu są dwa miecze». Odpowiedział im: «Wystarczy».

Potem wyszedł i udał się, według zwyczaju, na Górę Oliwną: towarzyszyli Mu także uczniowie.  Gdy przyszedł na miejsce, rzekł do nich: «Módlcie się, abyście nie ulegli pokusie».  A sam oddalił się od nich na odległość jakby rzutu kamieniem, upadł na kolana i modlił się tymi słowami: «Ojcze, jeśli chcesz, zabierz ode Mnie ten kielich! Jednak nie moja wola, lecz Twoja niech się stanie!»  Wtedy ukazał Mu się anioł z nieba i umacniał Go.  Pogrążony w udręce jeszcze usilniej się modlił, a Jego pot był jak gęste krople krwi, sączące się na ziemię.  Gdy wstał od modlitwy i przyszedł do uczniów, zastał ich śpiących ze smutku.  Rzekł do nich: «Czemu śpicie? Wstańcie i módlcie się, abyście nie ulegli pokusie».

Facebooktwitteryoutubeinstagram
Facebooktwitter

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.