Katolicki Kościół Narodowy gromadzi coraz większe rzesze ludzi młodych

Nowy Rok to idealny czas na życzenia , na nowe postanowienia na 2022 . Chcemy do tych życzeń dodać szczyptę statystyki działalności Katolickiego Kosciola Narodowego w 2021 roku.

Z badań statystycznych prowadzonych przy Kurii Biskupiej Katolickiego Kościoła Narodowego , wykorzystujących najnowocześniejsze narzędzia w tej dziedzinie wynika, że Kościół jest Kościołem Młodych. W czasie odpływu młodych z wielu wspólnot katolickich , Katolicki Kościół Narodowy odnotowuje wyraźny mocny przypływ ludzi młodych – szukających Boga, Ewangelii i prawdy.

W zadeklarowanym uczestnictwie w życiu Kościoła w 2021 odnotowaliśmy wyraźny wzrost mężczyzn.

Docieramy do szukających Boga już nie tylko w Polsce ale od wielu lat , dzięki codziennym transmisjom Eucharystii docieramy rownież do wielu miejsc w Europie i na świecie.  W “rankingu” 10 państw  w świecie , do których docierała Ewangelia dzięki naszemu zaangażowaniu należy odnotować poniższe dane .

Od dwóch lat Eucharystia jest transmitowana codziennie w dwóch językach  – polskim i włoskim ( sporadycznie hiszpańskim) a od 2022 roku rozpoczynamy rownież transmisje w języku niemieckim dla niemieckojęzycznej grupy wiernych w Europie i świecie oraz chorwackim dla krajów bałkańskich.  Wszystkim życzymy by Jezus był w naszym życiu w 2022 roku .

Facebooktwitteryoutubeinstagram
Facebooktwitter

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.