Program podróży misyjnej Pierwszego Biskupa Kościoła do Italii 11-15 grudnia 2021

         W najbliższą sobotę 11 grudnia J.E. Ks Bp Adam Rosiek – Pierwszy Biskup Kościoła rozpocznie podróż misyjną w Italii. W sobotę 11 grudnia 2021, około godziny 14 zostanie powitany w Porcie Lotniczym przez przedstawicieli Misji Włoskiej. Około 18.30 zostanie przywitany w nowej Misji Katolickiej w Italii , gdzie podczas wieczornej Mszy świętej wygłosi Słowo Boże. Po Mszy świętej spotka się z rodzinami i małżeństwami .

Niedzielny program zakłada wiele spotkań z wiernymi  w tym nabożeństwo adoracji Najświętszego Sakramentu o godzinie 17.00 połączone z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie. Nabożeństwo zakończy się błogosławieństwem.

O 18.30 rozpocznie się uroczysta Msza święta sprawowana przez Pierwszego Biskupa w języku włoskim. Podczas MSzy świętej zostanie poświecone nowe miejsce kultu – kaplica p.w. świętego Antoniego z Padwy oraz zostanie przyjęty do posługi lektora kandydat do kapłaństwa. Po wieczornej liturgii odbędzie się spotkanie z wiernymi połączone z życzeniami świątecznymi.

13 grudnia 2021 roku będzie następnym dniem pobytu Pierwszego Biskupa, który uda się w inną część Italii by spotkać się z kolejnymi grupami wiernych proszących o objęcie ich opieką Pasterską . Liturgię przewidziano na godzinę 18.30 .

Podobnie będą wyglądał kolejny dzień 14 grudnia .

15 grudnia po pożegnaniu w Porcie Lotniczym , Pierwszy Biskup powróci do Ojczyzny. Lądowanie w Polsce przewidziano na godziny wieczorne. .

Z POWODÓW ZDROWOTNYCH  PODRÓZ ZOSTAŁA PRZENIESIONA NA PÓŹNIEJSZY CZAS 2022 ROKU

Facebooktwitteryoutubeinstagram
Facebooktwitter

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.