Panie spraw, prosimy . Amen

„O cokolwiek byście prosili Ojca, da wam w imię moje. Do tej pory o nic nie prosiliście w imię moje: Proście, a otrzymacie, aby radość wasza była pełna.” (Z Ewangelii wg świętego Jana 16,24)

 

Zwątpienie, zniechęcenie i brak wiary w skuteczność modlitwy. To myśli, które często blokują naszą chęć rozmowy z Bogiem. Dlaczego tak się dzieje? Z odpowiedzią przychodzi do nas dzisiaj sam Pan Jezus zwracając naszą uwagę na to, byśmy nauczyli się właściwej rozmowy z Bogiem podczas modlitwy. By ona nie była pustosłowiem, ale by była rozmową z Ojcem, do którego zwracamy się z miłością w Syna, którego Ojciec posłałby mnie zbawić. „O cokolwiek byście prosili Ojca, da wam w imię moje”.

Z pokorą w sercu błagamy Cię Ojcze niebieski obdarz swymi łaskami tych, którzy wraz ze mną modląc się do Ciebie na początku tego nowego tygodnia w imię naszego Pana Jezusa Chrystusa, proszą teraz o łaskę zdrowia dla siebie i swoich bliskich, o wiarę dla siebie i swoich dzieci, o wzajemny szacunek i miłość, której tak bardzo brakuje w naszym życiu. (dodaj swoje intencje…) Panie spraw byśmy idąc za Tobą umieli być Twoimi świadkami w dzisiejszym świecie. Prosimy Cię za naszymi pasterzami, by wiedli nas ku Tobie. Prosimy Cię Ojcze, wysłuchaj nas, w imię naszego Pana Jezusa Chrystusa, który żyje i króluje na wieki wieków. Amen. Amen – niech się spełni. Prosimy wraz z nowym tygodniem. Amen.  

Facebooktwitteryoutubeinstagram
Facebooktwitter

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.