MODLITWA ZA CHORYCH I CIERPIĄCYCH – piąty dzień pielgrzymki do Domu Matki

Dzisiejszy piątkowy dzień rozpoczęliśmy bardzo wcześnie . Już o wcześnych godzinach porannych po modlitwie i śniadaniu uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, podczas ktorej modliliśmy się szczególnie za wszystkich chorych i cierpiących .

Dzień dzisiejszy był rownież chwilą odpoczynku , który trwał wprawdzie bardzo krótko bo ksiądz biskup wykorzystywał każdą okazję do ewangelizacji , rownież w Chorwacji, gdzie spotkaliśmy wielu pielgrzymów z różnych stron świata, którzy postanowili również dołączyć do modlitwy i przyjechać do Medjugorie. W godzinie milosierdzia wyemitowana została Droga Krzyżowa , która wspólnie przeżywaliśmy w dniu wczorajszym w Medjugorie. 

Powracając z dzisiejszej wyprawy misyjnej i z odpoczynku podczas jazdy odmowiliśmy modlitwę różańcową .

Zakończenie dnia ukwieciła piękna modlitwa rodzeństwa. Dwójki malutkich dzieciaczków, którzy postanowili pomodlić się przed krzyżem i przy figurce Matki Najświętszej. Ileż piękna popłynęło z tych małych serduszek . 

Powoli dobiega konca nasz pobyt w Domu Matki. Jutro szósty dzień pielgrzymki, który pragniemy przeżywać pod wzniosłym duchowym hasłem : NIEPOKALANA MATKA , NAPEŁNIJ NAS SIŁĄ PROSIMY O SIŁĘ W DALSZYM ŻYCIU

Facebooktwitteryoutubeinstagram
Facebooktwitter

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.