INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 – LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE EDUKACJA WE WROCŁAWIU

Dzień 01 września, jest w naszej Ojczyźnie nie tylko datą wspomnienia dramatu, który rozegrał się w 1939 roku , kiedy to hitlerowskie Niemcy napadły na niepodległa Polskę. Dzień ten jest w naszej rzeczywistości, pierwszym dniem nowego roku szkolnego dla dzieci i młodzieży. To dzisiaj we wszystkich szkołach podstawowych i ponadpodstawowych rozpoczęły się zajęcia. Miliony dzieci i młodzieży ruszyły do szkół a wraz z nimi ich rodzice. Na dzieci, młodzież i rodziców czekały przygotowane szkoły oraz utęsknieni za normalnością nauczyciele.

 Wielka radośĆ ogarnęła cały naród, bowiem bo miesiącach nauki zdalnej dzieci i młodzież wróciły do szkół. Dzisiaj w każdej szkole odbywały się uroczyste apele inaugurujące nowy rok 2021/2022 w życiu szkół i uczniów.

W takiej uroczystej inauguracji wziął udział J.E. Ks. Bp Adam Rosiek – Pierwszy Biskup Kościoła. Ksiądz Biskup został zaproszony do udziału w uroczystym rozpoczęciu roku w bardzo prestiżowym Liceum Ogólnokształcącym w stolicy Dolnego Śląska – we Wrocławiu, w Liceum Ogólnokształcącym Edukacja. Obejrzyjmy reportaż z tej uroczystości. 

Facebooktwitteryoutubeinstagram
Facebooktwitter

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.