Apel w Niedzielę Dobrego Pasterza do młodzieży i duchowieństwa katolickiego

Niedziela Dobrego Pasterza…

Młody człowieku, jeśli słyszysz głos Boży idź za nim. Jeśli jednocześnie czujesz, że możesz serce dzielić między kapłaństwo i rodzinę – zapraszamy do Wyższego Seminarium Duchownego Katolickiego Kościoła Narodowego.

 

Drogi Bracie kapłanie! Jeśli przyjąłeś święcenia kapłańskie zostałeś na zawsze zanurzony w Jego służbie. Otrzymałeś je od Jezusa i żaden człowiek, ludzkim paragrafem nie może go znieść. Nawet jeśli wydaje mu się, że Cię “usunął”. Jezus Cię wybrał, powołał i konsekrował.

Niedziela Dobrego Pasterza to niedziela, która wskazuje, że powołanie pochodzi jedynie od Dobrego Pasterza – Jezusa. Żadna ludzka władza, nie ma mocy by zmazać w Tobie niezatartą pieczęć sakramentu kapłaństwa.

Dlatego Bóg stawia na Twojej drodze, między innymi naszą wspólnotę Katolickiego Kościoła Narodowego. Zapraszamy. Nasz Biskup Ordynariusz wzorem jedynego Dobrego Pasterza gromadzi i wspiera. Nie wyrzuca i nie piętnuje. Chroni to co Jezus w Tobie zasiał.

Bogu dzięki za dar Jego kapłaństwa!
Zapraszamy do naszego Prezbiterium… Odkurz sutannę, wyprasuj koszulę do koloratki, przygotuj swoje stuły i chodź z nami głosić Miłość Boga w świecie.

Facebooktwitteryoutubeinstagram
Facebooktwitter

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.