Podziękowanie za pamięć modlitewną i życzenia z okazji urodzin

 
 
 

Eminencje, Ekscelencje, Drodzy Bracia Kapłani, Najdroższe Siostry i Bracia.

Minął niezwykły i jedyny dla mnie dzień, moich 61-tych urodzin . Dzień trudny w tym roku, bo przeżywany w atmosferze choroby. Z woli Pana przeżywam ostatnie dni wraz z Wami, dzieląc swoje cierpienie z Waszym cierpieniem, które niejednokrotnie jest tak ciężkie, że bez Bożej pomocy nie dalibyście rady. Pan Jezus posyła mnie, bym doświadczając tego krzyża , jeszcze lepiej zrozumiał istotę miłości Boga, którą mamy się dzielić z wszystkimi do których nas posyła.

Z wielkim wzruszeniem ,  modliłem się wraz z Padre Jarkiem i innymi Kapłanami, którzy dzisiaj postanowili wraz z Wami wspólnie modlić się w mojej intencji. Pozostaję waszych duchowym dłużnikiem przed Bogiem.

Za to wszystko, pragnę Wam wszystkim podziękować. Za tysiące wpisów, emaili, sms-ów , telefonów i kartek . Za wszystkie życzenia , za Waszą miłość, sympatię i życzliwość . Przepraszam, że dla części z Was dzwoniących z życzeniami zabrakło mi sił aby się do Was odezwać. Ale pozostajecie w moim sercu.

Z największą wdzięcznością i pokorą pragnę Wam podziękować . W Waszej intencji – moich Kochanych i Przyjaciół pragnę odprawić uroczystą Mszę świętą w najbliższą niedzielę – w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 22 listopada o godzinie 17.00 . TRANSMISJA MSZY ŚWIĘTEJ NA ŻYWO – na kanale Telewizji Katolickiej KKN . Ten kosz róż , to dla każdej i każdego z Was. Pozdrawiam Was i błogosławię .

Maryjo  – Matko moja , w chwilach kiedy mija sześćdziesiąty pierwszy rok w moim życiu, klękam pod krzyżem Twojego Syna o Matko , ze łzą w oku dziękuję za moich kochanych zmarłych już Rodziców, za dar życia, za kapłaństwo, za moich kochanych i najbliższych, za Kościół Święty. Zawierzam i polecam Ci cale swoje życie . Na całą resztę swojego życia , pragnę  szczególnie dzisiaj powtórzyć za świętym Janem Pawłem II – Totus Tuus Maryjo.

Facebooktwitteryoutubeinstagram
Facebooktwitter

Leave a reply

Your email address will not be published.