Odpowiadamy na pandemię wirusa pandemią modlitwy , współczucia i czułości – środa 25.03.2020

To już w środę – godzina 12.00 . Transmisja na żywo z kaplicy biskupiej Najświętszego Sakramentu

Gdy ludzkość drży z powodu zagrożenia pandemią, my odmówmy jednocześnie modlitwę, której nauczył nas Jezus Chrystus. Trwajmy zjednoczeni.

„Chcemy odpowiedzieć na pandemię wirusa pandemią modlitwy, współczucia, czułości” – mówił papież po niedzielnej modlitwie „Anioł Pański”. Oto słowa Franciszka:

„Drodzy bracia i siostry, w tych dniach próby, kiedy ludzkość drży z powodu zagrożenia pandemią, chciałbym zaproponować wszystkim chrześcijanom wspólne wzniesienie głosu do Boga. Zachęcam wszystkich zwierzchników Kościołów i przywódców wszystkich wspólnot chrześcijańskich, a także wszystkich chrześcijan różnych wyznań, aby błagali Boga Najwyższego i Wszechmogącego, odmawiając jednocześnie modlitwę, której nauczył nas Jezus Chrystus.

 

Moi Drodzy. Za chwilę północ. Zaczniemy nowy, piękny dzień. Będzie piękny, bo prawie trzy miliardy ludzi dokładnie o 12.00 , w południe naszego czasu,  stanie, uklęknie i wspólnie razem wypowiemy niezwykła modlitwę, modlitwę która zmienia wszystko . Zapraszam Was wraz z Ojcem Świętym Franciszkiem do udziału w modlitwie „Ojcze nasz”,  w samo południe. A intencji mamy wiele . Aby nasz Ojciec niebieski odwrócił tego nowego twora – pandemię koronawirusa od rodzaju ludzkiego. To intencja i pragnienie jest w  naszych sercach , możemy to zrobić . Jak już wiecie, nie ma cudu bez wiary. Więc uwierzmy i pomódlmy się ufnie i  wspólnie o cud . Niech koronawirus zatrzyma się, a chorzy zaczną zdrowieć. Panie nasz , Ojcze nasz Ty wszystko możesz, spraw niech już nikt nie odchodzi do wieczności z tego powodu. Niech nie cierpią rodziny i bliscy. daj wytchnienie lekarzom i ratownikom. Amen.

 JUTRO O 12.00 TUTAJ NA ŻYWO i tam gdzie będziecie . Do zobaczenia …. Z Panem Bogiem . Biskup Adam

 

Facebooktwitteryoutubeinstagram
Facebooktwitter

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.