Przyjąć zaproszenie Maryi – czyli rzecz o Godzinie Łaski – czas niezwykłych cudów 08 grudnia 12.00 – 13.00

 

 

„Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu.”

 

Te słowa Matka Boża przekazała pielęgniarce Pierinie Gilli 8 grudnia 1947 roku w Montichiari we Włoszech. Od tego czasu wielu ludzi podejmuje to wezwanie prosząc Maryje w intencjach świata i swoich.

Matka Boża podczas tego objawienia prosiła także w szczególny sposób o modlitwę w intencji kapłanów. Ukazała wizjonerce trzy miecze tkwiące w Jej Sercu wyjaśniając ich symbolikę. Pierwszy miecz oznacza duchownych i osoby Bogu poświęcone niebędące wiernymi swojemu powołaniu. Drugi tych kapłanów, którzy żyją w śmiertelnych grzechach i niegodnie sprawują sakramenty święte. Trzeci zaś tych, którzy przyjąwszy  powołanie odeszli od Boga i stali się wrogami Chrystusa i Kościoła.

Jak modlić się w Godzinie Łaski? Jeśli to możliwe najlepiej w kaplicy lub w kościele w święto Niepokalanego Poczęcia od godziny 12. Powinniśmy wzbudzić w sobie intencję modlitwy za grzeszników zatwardziałych, których serca Maryja obiecała skruszyć. Pamiętajmy też w swojej modlitwie o kapłanach, zgodnie z pragnieniem Matki Bożej. Prośmy wreszcie w intencjach Kościoła, świata i swoich własnych.

Pamiętajmy jednak, że modlitwa chrześcijańska nie ma w sobie nic z magii! Przyjmując zaś zaproszenie Maryi do modlitwy w Godzinie Łaski zjednoczmy z Nią nasze serca w Bogu.

Maryjo! Niepokalanie Poczęta Królowo Serc! Módl się za nami i prowadź nas do Swojego Syna!

Diakon Marcin Dżula

Facebooktwitteryoutubeinstagram
Facebooktwitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.