Rocznica 60 urodzin Pierwszego Biskupa Kościoła – bpa Adama Rośka – podziękowanie

Eminencje, Ekscelencje, Drodzy Bracia Kapłani, Najdroższe Siostry i Bracia. Minął niezwykły i jedyny dla mnie dzień, moich 60-tych urodzin . Pragnę Wam wszystkim podziękować za tysiące wpisów, emaili, sms-ów , telefonów i kartek . Za wszystkie życzenia , za Waszą miłość, sympatię i życzliwość . Z największą wdzięcznością i pokorą pragnę Wam podziękować . W Waszej intencji – moich Kochanych i Przyjaciół pragnę odprawić uroczystą Mszę świętą w najbliższą niedzielę – w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 24 listopada o godzinie 16.00 . TRANSMISJA MSZY ŚWIĘTEJ NA ŻYWO – na kanale Telewizji Katolickiej KKN . Pozostajecie w moim sercu, w codziennych modlitwach . Bóg zapłać za wszystkie życzenia. Te kosz róż , to dla każdej i każdego z Was. Pozdrawiam Was i błogosławię .

Maryjo  – Matko moja , w chwilach kiedy mija sześćdziesiąty rok w moim życiu, klękam pod krzyżem Twojego Syna o Matko , ze łzą w oku dziękuję za moich kochanych zmarłych już Rodziców, za dar życia, za kapłaństwo, za moich kochanych i najbliższych, za Kościół Święty. Zawierzam i polecam Ci cale swoje życie . Na całą resztę swojego życia , pragnę dzisiaj powtórzyć za świętym Janem Pawłem II – Totus Tuus Maryjo.

Nasze życzenia dla Jubilata Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Adama Rośka

Poniżej zamieszczamy aktualne życzenia dla Księdza Biskupa

Drogi Księże Biskupie. W dniu Twoich urodzin życzę…. Dużo zdrowia, radości z czynionej posługi duszpasterskiej, sił do realizacji wszystkich zamierzeń i planów.
Abyś, w swoim otoczeniu i pracy zawsze spotykal dobrych, życzliwych i pomocnych ludzi.
Życzę Księże Biskupie, aby każdego dnia towarzyszyła Ci pomoc i opieka Boża. Modlę się, aby Bóg błogosławił Cię oraz obdarzał nieustannie swoją łaską i pokojem.
Abyś jak najowocniej dalej służył budowaniem Królestwa Bożego na ziemi☺️ Wszystkiego najlepszego ?

Obraz może zawierać: kwiat, roślina i przyroda

 

Facebooktwitteryoutubeinstagram
Facebooktwitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.