Pierwsza uroczystość z okazji święta patrona w parafii Rybnik

Jutro przypada Święto Świętego Michała Archanioła. Nasza parafia z ufnością oddaje się pod Jego obonę, obchodząc swój pierwszy odpust. Jego orędownictwu polecamy sprawy bliskie Kościołowi Świętemu, Ojcu Świętemu, naszemu Biskupowi Ordynariuszowi Adamowi, lokalnym kościołom i naszej parafii.

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce…

Manana vamos a celebrar fiesta patronal de nuestra parroquia San Miguel Arcangel. Vamos a orar por la Iglesia Santa, por el Papa nuestro Francisco, por nuestro obispo Adam y por nuestra parroquia.

San Miguel Arcangel, ruega por nosotros.

ks. Wojtek Grzesiak

Sercem i duszą jestem z Wami w Rybniku i na całym Śląsku każdego dnia. W tym jednak szczególnym dniu jestem w sposób szczególny. Pozostajecie w moim sercu , w codziennych modlitwach za przyczyną Waszego wspaniałego świętego Patrona. Święty Michale Archaniele. Bron nas w walce ze złym duchem każdego dnia. Módl się za nami. Radosnego przeżywania uroczystości Patrona nowo powstałej Parafii.

Bp Adam Rosiek

 

Facebooktwitteryoutubeinstagram
Facebooktwitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.