• Słowo Pana na nadchodzący tydzień: „Pan jest moją mocą i źródłem męstwa! Jemu zawdzięczam moje ocalenie. On Bogiem moim, uwielbiać Go będę, On Bogiem ojca mego, będę Go wywyższał.”(Wj 15,2)

Pierwsza uroczystość z okazji święta patrona w parafii Rybnik

 
 
 

Jutro przypada Święto Świętego Michała Archanioła. Nasza parafia z ufnością oddaje się pod Jego obonę, obchodząc swój pierwszy odpust. Jego orędownictwu polecamy sprawy bliskie Kościołowi Świętemu, Ojcu Świętemu, naszemu Biskupowi Ordynariuszowi Adamowi, lokalnym kościołom i naszej parafii.

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce…

Manana vamos a celebrar fiesta patronal de nuestra parroquia San Miguel Arcangel. Vamos a orar por la Iglesia Santa, por el Papa nuestro Francisco, por nuestro obispo Adam y por nuestra parroquia.

San Miguel Arcangel, ruega por nosotros.

ks. Wojtek Grzesiak

Sercem i duszą jestem z Wami w Rybniku i na całym Śląsku każdego dnia. W tym jednak szczególnym dniu jestem w sposób szczególny. Pozostajecie w moim sercu , w codziennych modlitwach za przyczyną Waszego wspaniałego świętego Patrona. Święty Michale Archaniele. Bron nas w walce ze złym duchem każdego dnia. Módl się za nami. Radosnego przeżywania uroczystości Patrona nowo powstałej Parafii.

Bp Adam Rosiek

 

Leave a reply

Your email address will not be published.