Pielgrzymka do Matki Bożej Królowej Pokoju w Medjugorje

Dzisiejszy dzień był już przedostatnim dniem pobytu księdza Biskupa wraz z grupą pielgrzymów w Mejdugorje. Dzień dzisiejszy był szczególny pod wieloma względami. Pod Błękitnym Krzyżem jak każdego drugiego dnia miesiąca miało miejsce kolejne objawienie Maryi . Podczas modlitwy Mirjam towarzyszyła kilkutysięczna rzesza pielgrzymów, którzy przybyli tutaj już nawet o 4 rano by zająć miejsce jak najbliżej błękitnego krzyża. Podczas modlitwy Maryja przekazała za pośrednictwem widzącej to oto orędzie :

„Drogie dzieci, módlcie się!

Módlcie się codziennie  na Różańcu – jest on jak wianek kwiatów, poprzez który łączę się jako wasza matka z waszym bólem , cierpieniem z waszymi pragnieniami i nadziejami.
Apostołowie mojej miłości, jestem z wami dzięki łasce i miłości mojego Syna i proszę was o modlitwę.
Świat tak bardzo potrzebuje waszych modlitw, by kolejne dusze nawracały się i powracały do mojego Syna. Otwórzcie się z pełnym zaufaniem. Otwórzcie wasze serca dla mojego Syna, a On wypisze w nich streszczenie Swojego słowa . Przeżywajcie nierozerwalną więź z Najświętszym Sercem mojego Syna.
Moje dzieci, jako matka, mówię wam, że najwyższy czas, abyście uklękli przed moim Synem, aby uznać Go wraz ze  mną swoim Bogiem, który jest centrum waszego życia.
Przynieście mu prezenty, które najbardziej kocha, a mianowicie miłość do bliźniego, miłosierdzie i czyste serce.
Apostołowie mojej miłości, wiele moich dzieci jeszcze nie uznaje mojego Syna za swego Boga, jeszcze nie spotkało Jego miłości. Ale poprzez waszą modlitwę, wypowiedzianą z czystego i otwartego serca, dary, które ofiarujecie mojemu Synowi, otworzą się nawet najtwardsze serca.
Apostołowie mojej miłości, moc modlitwy wypowiedziana z serca – potężna modlitwa pełna miłości – zmienia świat. Dlatego, moje dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się.
Jestem z Wami i dziękuję . ”

Facebooktwitteryoutubeinstagram
Facebooktwitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.