• Słowo Pana na nadchodzący tydzień

    • “I owszem, nawet wszystko uznaję za stratę ze względu na najwyższą wartość poznania Chrystusa Jezusa, Pana mojego. Dla Niego wyzułem się ze wszystkiego i uznaję to za śmieci, bylebym pozyskał Chrystusa.” (Flp 3,8)

Prosto z Medjugorie

bdr
 
 
 
bdr

W Medjugorie na Podbrdo, w piątek 5 lipca 2019 o godzinie 22.00 widzący Ivan Dragicević miał objawienie Matki Bożej. Uczestniczyła jego rodzina, grupa modlitewna oraz bardzo liczni pielgrzymi z różnych krajów świata. Przybywający na wzgórze włączali się w modlitwę różańcową, którą prowadził Ivan i jego przyjaciele, a przeplatali śpiewem chłopcy z Cenacolo. Po objawieniu Ivan powiedział: „
Jak każdego dnia, po spotkaniu z Matką Bożą, pragnę i dzisiaj opisać i przybliżyć Wam to wieczorne spotkanie. Dzisiaj Matka Boża przybyła do nas bardzo radosna i wesoła i wszystkich nas pozdrowiła swoim matczynym pozdrowieniem:

„ Niech będzie pochwalony Jezus, moje drogie dzieci.” Po tym z wyciągniętymi nad nami wszystkimi rękami modli się przez dłuższy czas i wszystkich nas błogosławi swoim matczynym błogosławieństwem i błogosławi wszystko, co przynieśliście na błogosławieństwo. Potem Matka Boża krótko zwróciła się do nas wszystkich tymi słowami: „ Drogie dzieci, w tym czasie szczególnie pragnę wezwać was byście zdecydowali się na Boga. Umieśćcie Boga na pierwszym miejscu w waszym życiu, w waszej rodzinie . Zostawcie to, co przemijające na tym świecie, materializm, wszystko to, co was oddala od mojego Syna. Zdecydujcie się stanowczo. Żyjcie moimi orędziami. Pragnę dalej prowadzić was, prowadzić do mojego Syna abyście w Nim znaleźli jedyny i prawdziwy pokój i miłość. Dziękuję wam drogie dzieci i dzisiaj, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.” Po tym Matka Boża kontynuuje modlitwę nad nami wszystkimi. Poleciłem wszystkich was, wasze potrzeby, wasze intencje, wasze rodziny , a potem Matka Boża odchodzi w znaku świetlistego krzyża z pozdrowieniem: „ Idźcie w pokoju moje drogie dzieci.”
Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu …

Leave a reply

Your email address will not be published.