Parafia Świętej Trójcy w Warszawie

Wraz z rozpoczynający się czasem Wielkiego Postu pragniemy Wam zaprezentować kolejną naszą , rodzącą się Wspólnotę Parafialną . Dzisiaj czas na Parafię  pod wezwaniem Świętej Trójcy w Warszawy. To jedna z naszym młodszych Parafii . Kaplica parafialna została poświęcona w listopadzie 2016 roku.

Przez długi czas Ksiądz Bp Adam – Pierwszy Biskup Kościoła czynił starania o uzyskanie lokalu dla przyszłego miejsca kultu w Warszawie. Kaplica pełni rolę nie tylko kaplicy parafialnej ale jest również kaplicą biskupią , rezydującego w Warszawie księdza Bpa Andrzeja Lipińskiego – Biskupa Pomocniczego Katolickiego Kościoła Narodowego . Kaplica położona jest w samym sercu Warszawy – ul. Nowolipki 28 a

Proboszczem Parafii od samego początku jest ks. bp Andrzej Lipiński, który włożył całe swoje serce by z tego zwykłego miejsca – lokalu  uczynić niezwykłe sanktuarium.Przeżywaliśmy i przeżywamy w niej piękne chwile, wspólnych spotkań i modlitwy.

Zapraszamy mieszkańców Warszawy i okolic do żywego uczestnictwa  w rozwoju wspólnoty parafialnej. Zapraszamy również do śledzenia strony parafialnej , do żywego uczestnictwa w nabożeństwach i niedzielnej Eucharystii, którą ks. bp Andrzej odprawia zawsze o godzinie 10.00 . Kaplica gotowa i jak zawsze pięknie przystrojona. Tym razem przygotowana by każdy kto w niej będzie spotykał się z Panem Jezusem mógł lepiej przeżyć czas Wielkiego Postu .

Podziel się ...

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*