Duchowe peregrynacje – dzień pierwszy

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego rozpoczynamy pielgrzymowanie, którego celem jest wyproszenie łask dla Was , Drogie Siostry i Bracia.

Dzień pierwszy to dzień wielu niewiadomych ale i dzień wielkich nadziei. Jeszcze zanim przekroczymy próg naszych zmagań z własnymi słabościami, zanim zapadnie ostateczna decyzja : tak,  jadę w imię Twoje Panie do Twej Matki, zanim to wszystko…dostrzegamy jak na peryferiach tego Bożego planu toczy się wielka walka o dusze tych , którzy dzięki tej modlitwie, pielgrzymce i ofierze, mają zostać wyrwane z okowów szatańskich. Dzisiejszy dzień to dzień walki  i nie przesadzę kiedy powiem, że Szatan starał się zrobić wszystko by odwrócić nas od zainteresowania Bogiem, Matką Chrystusa i naszą Matką a zająć serca nasze troskami z natury przyziemnymi.

Dlatego z tym większą mocą, uświadamiając sobie sens tego doświadczenia, wypowiadamy dzisiejszego wieczora wobec Ciebie nasz Panie: dla Twojej bolesnej męki miej miłosierdzie dla nas i całego świata.

Nie złorzeczymy tym , którzy poddając się szatańskim podszeptom starali  się zrobić wszystko by zniszczyć duchową atmosferę modlitewnego uniesienia.

Jutro w imię Boże wsiadamy i udajemy się w długą drogę, drogę wiary . Dzień drugi , to dzień wiary, wiary budowanej i opartej na doświadczeniu wielkiego świętego, który będzie nam patronował. Święty Jan Chrzciciel , którego jutro wspominamy , jego śmierć , najlepiej wiedział czym jest prawdziwa wiara . Niech więc każdy zdobyty kilometr pielgrzymkowej drogi pogłębia nas w wierze w Boga i  w wierze Bogu. Każdego dnia będziemy wymadlać wszystkie intencje dnia. Dlatego piszcie swoje intencje a my zaniesiemy je przed tron Boży za pośrednictwem naszej kochanej Matki Bożej i świętych patronów.

Modlitewnym mottem dnia niech będą słowa Maryi : oto ja służebnica Pańska , niech mi się stanie według Twego słowa.

 

Facebooktwitteryoutubeinstagram
Facebooktwitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.